ליאור גפן

סגן מנהל אגף תפעול, מועצה אזורית דרום השרון

טל': 03-9000610 | פקס: 03-9000613 |  Liorg@dsharon.org.il

 

מחלקת תברואה - איכות הסביבה

מחלקת תברואה - איכות הסביבה עוסקת בפעילות קבועה ויומיומית וכן בפעילויות תקופתיות ועונתיות. מערך פינוי האשפה מתבצע על ידי קבלן שזכה במכרז המועצה. מדובר בפינוי אשפה ביתית מלמעלה מ-5,000 עגלות אשפה בנפח 240 ליטר במושבים וביישובים הקהילתיים וכן פינוי אשפה ביתית מ-109מכולות בקיבוצים. 70 מכולות רגילות בנפח של עד 24 קוב משמשות לפינוי גזם.

הפסולת שאינה ביתית מפונות לתחנת מעבר בברקת לשם קיצוץ, מיון וגריסה. האשפה הביתית מופנית לתחנת מעבר בלוד, שם היא נדחסת ומועברת לאתר דודאים. פינוי האשפה מעסקים מתבצע על ידי העסק, ישירות מול קבלן מורשה.

יוצאים לטייל ? משתמשים רק בכלים רב פעמיים. זוכרים להביא שקיות מאיסוף אשפה. אין פח בסביבה? לוקחים את האפש האיתכם עד לפח הקרוב. הלכלוך שלנו. האחריות שלנו !
על הקורס של היחידה לאיכות הסביבה בשרון והקשר למאבק על השטחים הפתוחים במרכז. הכתבה המלאה ב ynet השעה 8:30 ביום שישי, המיקום רמת הכובש. במקום לנקות, לבשל או לעשות קניות, התושבים של דרום השרון מפנים את זמנם ואת מרצם כדי ללמוד אילו חיות בר מסתובבות במסדרון האקולוגי שעוד נשאר באחד מהמקומות הנחשקים בישראל.
היום זכינו בתחרות הרשות הירוקה לשנת 2019, כאחת מעשר הרשויות הירוקות בישראל ✳ בועידת קלינטק ✳ של קבוצת משוב והמשרד להגנת הסביבה. וועדת השיפוט בחרה להעניק למועצה האזורית דרום השרון את אות הרשות הירוקה לשנת 2019 על עמידה בקריטריונים לפעילות סביבתית ופרוייקטים ירוקים,
היחידה האזורית לאיכות הסביבה בשרון שמחה להזמינכם ל: סדרת סיורים: סביבה - שרון סדרת סיורים להכרות עם הטבע המקומי וסוגיות סביבתיות מקומיות.
עמוד 1 מתוך 50

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר