חמישי, 14 יוני 2018 10:29

גני הילדים בצור יצחק למען משפחות נזקקות

יוזמה חברתית מרגשת של צוות גני הילדים גן תאנה וגן תמר ביישוב צור יצחק יצאה לדרך זו השנה השנייה.

מטרת הפעילות  -  איסוף וגיוס כספים לתרומה למען משפחות נזקקות במועצת דרום השרון.

במסגרת היוזמה הקימו ילדי הגן ובני משפחתם ויחד דוכני מכירה משפחתיים  שבכל אחד מהם 15 פריטים/מוצרים, מחומרים ממוחזרים פרי עבודה משותפת של הילדים וההורים. בין המוצרים שהוכנו היו מוביילים, סימניות, צמידים, עוגיות ועוד... המשפחות הקימו את הדוכנים ,עמלו רבות על קישוטם  ויחד עם ילדי הגנים מכרו את התוצרים.

במסגרת היריד נערך הפנינג משפחות למען הקהילה ובמהלכו נאספו כספים רבים שהועברו לעמותת אחים בדרום השרון. הכספים ישמשו לרכישת משחקים וסיוע במימון קייטנות הקיץ.

שמחה שמוש, עו״ס צור יצחק, ברכה על היוזמה וציינה כי יש בכך ביטוי לחוסנה של קהילה שחרטה על דגלה את העזרה לזולת כערך שראוי להטמיע מגיל צעיר.

אימי מקוב, מנהלת המועדוניות אליהן יגיעו המשחקים שנרכשו, חיזקה את דבריה והוסיפה שאחריות קהילתית חשובה מאוד ומרגשת במיוחד: "כיף לדעת שתושבי המועצה, הילדים והמבוגרים, ערבים זה לזה. הפעילות של ילדי והורי הגנים מדגימה מהי אחריות ודאגה לאחר- אחר שלעיתים זקוק לעזרה וחיזוק. תודה רבה לילדי הגנים ובני משפחותיהם  על התרומה״.

עליהם הוסיף יריב דגן, חבר בועד המנהל של עמותת אחים,  שהזמין גנים נוספים וקהילות ליזום פעילויות נוספות באמצעותן ניתן לעזור לתושבים וציין כי:  "עמותת אחים משמשת צומת המחברת בין צרכים למענים המהווים סיוע משלים לשרותי הרווחה. יוזמות מקומיות מחזקות את הקהילה ומיצרות משאבים נוספים המאפשרים לנו לתמוך בתושבי המועצה".

תודה לתושבים שהשתתפו ביריד, לגננות, רוזי דודו ואסנת רחמים שיזמו את הפעילות, למשפחות ובעיקר לילדי הגנים שהשקיעו מזמנם ומרצם להגשמת מטרה ראויה.

ילדי הגנים בצור יצחק בתרומה לקהילה

ילדי הגנים בצור יצחק בתרומה לקהילה

ילדי צור יצחק למען הקהילה

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר